Everything about ترافیک ارگانیک گوگلتحقیقات نشان داده‌اند که استفاده از مطالبی با محتوای طولانی، شانس دریافت «بک‌لینک‌» را از سایت‌های دیگر بیشتر می‌کند و همین امر موجب افزایش ترافیک ورودی به سایت و افزایش بازدید گوگل خواهد شد.

محتوای همیشه سبز چیست و چه تاثیری در افزایش بازدید گوگل دارد؟
گوگل ترافیک
درست است که این یک روش مستقیم برای زیاد کردن بازدید سایت نیست اما تاثیر آن بیشتر از چیزی است که فکر می‌کنید.

هنگامی که کاربران یک جستجو را در موتور های جستجو (مانند گوگل یا بینگ) انجام می دهند، به آن ها مجموعه ای از نتایج ارائه می شود که شامل صفحات رتبه بندی شده در موقعیت های برتر به صورت ارگانیک است.

و او تاکید هم میکند که به غیر از این تکنیک از هیچ تکنیک دیگری برای بهبود سئو سایت استفاده نکرده است .

یکی از ویژگی های کاربرانی که برای جستجوی اطلاعات از موتور جستجو استفاده می کنند این است که آن ها یک هدف بسیار خاص دارند.

طبق بعضی آزمایش‌های انجام شده درباره تاثیر نرخ کلیک در نتایج جستجوی گوگل، گفته می‌شود هرچه جستجو برای کوئری‌های مشخص بیشتر شود و در میان نتایج جستجو روی نتیجه‌ دلخواه بیشتر کلیک شود، رتبه آن در نتایج جستجو بالاتر می‌رود.

خواندن کتاب بمب‌گذاری محتوا می‌تواند یک دید خوب برای درک درست از محتوای ارزشمند بدهد. محتوایی که هم خواننده‌ها دوستش دارند هم گوگل.

روند بازاریابی وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت ارگانیک و یا از طریق تبلیغات پولی، بازاریابی موتور جستجو نامیده می شود.

در جستجوهای مرتبط با محل و نوع کسب و کار حضور پیدا می‌کنید.

اگر فیلم‌های آموزشی تولید و آن‌ها را در پلتفرم‌هایی مانند یوتیوب منتشر می‌کنید باید قوانین سئو را برای این ویدیوهای آموزشی را نیز رعایت کنید که شامل عنوان مناسب، کپشن‌نویسی اصولی و تهیه عکس (کاور) مناسب ویدیو است.

تکنیک‌های مختلفی برای سئو وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توان رتبه سایت در موتورهای جستجو را بهبود بخشید تا به این ترتیب افزایش بازدید گوگل داشته باشیم.

پس شاید بتونم بگم چیزی که اسمش رو استعداد میذارن تو من خیلی زیاد وجود نداشت.ولی با تمرین و تمرین و تمرین و تلاش و سرسختی زیاد تونستم تجربه‌یِ شیرین و هیجان برانگیزِ نوشتن و خلق محتوا رو با تمام وجودم حس کنم.

حالا سوالی که در ذهن شما ایجاد شده این است که این تحلیل‌ها را کجا و چطور می‌توانیم انجام دهیم؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *